دوره آموزش کاشت مژه

دوره آموزش کاشت مژه یا اکستنشن مژه با مدرک فنی حرفه ای

امروزه کاشت مژه یکی از پرطرفدارترین لاین‌های آرایشگاه‌ها می‌باشد. ماندگاری کاشت مژه خیلی بیشتر از مژه مصنوعی می‌باشد. همچنین کاشت مژه باعث کشیده‌تر و درشت تر دیده شدن چشم‌ها می‌شود. لازم به ذکر است که برای آموزش کاشت مژه ابتدا باید درمورد انواع انواع روش های کاشت مژه آشنایی لازم را داشته باشید. همانطور که میدانید مژه ها نقش مهمی در زیبایی چهره دارند. اکستنشن مژه باعث طبیعی تر نشان داده شدن مژه ها می‌شود زیرا در این روش تار های مژه به صورت جداگانه بر روی مژه ها چسبانده می‌شود. امروزه خیلی از افراد به دلیل نداشتن وقت و حوصله کافی برای آرایش کردن از آرایش دائم همچون اکستنشن مژه استفاده می‌کنند. ناگفته نماند که اکستنشن مژه به ابزار های گران قیمتی نیاز ندارد. پس بنابراین شما بعد از مسلط شدن کافی در زمینه کاشت مژه با سرمایه ی بسیار اندکی میتوانید شروع به کار کنید.

اکستنشن مژه ویا کاشت مژه به پرپشت کردن و بلند کردن مژه ها با الیاف ‌های مصنوعی و چسب های مخصوص گفته میشود با توجه به این ‌که امروزه افراد بسیار زیادی به ‌دنبال پرپشت کردن و بلند کردن مژه ها در طبیعی‌ترین حالت ممکن هستند، در صورت علاقه مندی، می‌توانید با استفاده از آموزش کاشت مژه در این زمینه برای خود درآمدزایی خوبی داشته باشید‌. شما می‌توانید با مراجعه به آموزشگاه آرایشگری متخصص که در این زمینه فعالیت می‌کنند از خدمات آموزش کاشت مژه بهره ببرید و بعد به‌ عنوان یک خدمات دهنده تخصصی روند کار خود را شروع کنید. اما قبل ‌از آموزش اکستنشن مژه، بهتر است که شما نکاتی را بدانید. دانستن این نکات به شما کمک خواهد کرد تا اقدامات هوشمندانه‌تری انجام دهید و با شانس موفقیت بیشتری از خدمات آموزش بهره ببرید.

آموزش کاشت مژه

بررسی انواع اکستنشن مژه

انواع آموزش کاشت مژه به روش‌های گوناگونی انجام می‌شود. یکی از بهترین و پرطرفدارترین انواع اکستنشن مژه، کاشت کلاسیک می‌باشد. این نوع کاشت بسیار طبیعی تر از سایر کاشت ها می‌باشد. بانوانی که علاقمند به مژه های پرپشت و آرایش دائم هستند اکستنشن کلاسیک را انتخاب می‌کنند. در این روش متخصص یا آرایشگر تار های طبیعی مژه را در بین مژه های شما قرار می‌دهد. اگر برای اولین بار می‌خواهید کاشت مژه انجام دهید بهتر است اکستنشن کلاسیک را انتخاب کنید. زیرا که این نوع کاشت مژه به دلیل طبیعی نشان دادن مژه ها زیبایی چهره‌تان را چندبرابر می‌کند.

والیوم نوع دیگری از اکستنشن مژه می‌باشد. در اکستنشن والیوم برخلاف کلاسیک متخصص مژه‌های مصنوعی را در بین مژه‌های شما قرار می‌دهد. اما در این نوع کاشت حدود چهار الی 5 عدد مژه مصنوعی در بین مژه‌های شما قرار گرفته می‌شود. در اکستنشن والیوم مژه‌های شما بسیار پر حجم‌تر و بلند‌تر دیده می‌شود. اکستنشن اسپایکی یا ابریشمی نوع دیگری از اکستنشن ها می‌باشد که مزایای بسیار زیادی نسبت به سایر اکستنشن‌ها دارد.

معرفی و آشنایی ابزارها جهت آموزش کاشت مژه

برای آموزش کاشت مژه ابتدا باید ابزارهای مورد نیاز را تهیه کنید. لازم به ذکر است که کاشت مژه همچون سایر رشته‌های آرایشگری نیازمند ابزارهای خاصی است. یکی از ضروری‌ترین و مهم ترین ابزار کاشت مژه پنس سر صاف و سر کج می‌باشد. از پنس سر صاف جهت جداسازی و ایزوله کردن تارهای مژه استفاده می‌‍‌کنند. برای گذاشتن تارهای مژه بر روی مژه های فرد از پنس سر کج استفاده می‌کنند. همچنین برای ریمو کردن اکستنشن مژه از پنس سر کج استفاده می‌شود. یکی دیگر از لوازم اکستنشن، چسب مخصوص کاشت می‌باشد. این چسب بسیار محکم است که جهت کاشت مژه از آن استفاده می‌شود. چسب اکستنشن مژه در مقابل شست و شو و اشک بسیار مقاوم است. همچنین این چسب در فاصله زمانی 30 ثانیه خشک می‌شود. پرایمر یکی دیگر از ابزارهای اکستنشن می‌باشد که جهت از بین بردن چربی مژه‌ها استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که قبل از چسب زدن بر روی مژه‌ها باید از پرایمر استفاده کنید.

اکستنشن مژه

سر فصل های اکستنشن مژه – مبتدی

آناتومی مژه

ابزارهای اکستنشن

اکستنشن مژه و قوانین اکستنشن

تکنیک های اکستنشن مژه

انواع چشم 

استایل های پر کاربرد

فن سازی

معرفی برند ها

هزینه دوره اکستنشن مژه – مبتدی

نام دوره اکستنشن مژه (کاشت مژه)
تعداد جلسات 5 جلسه
شهریه کلاس ها 2.500.000 تومان
زمان ثبت نام روزهای زوج و فرد از ساعت 10 صبح تا 19

سر فصل های اکستنشن مژه – پیشرفته

استایل های فشن و خاص

پرفکت لاین

خط چشمی

ویسپی

ماینا

هالیووری

اسکویئدر

هزینه دوره اکستنشن مژه – پیشرفته

نام دوره اکستنشن مژه (کاشت مژه)
تعداد جلسات 5 جلسه
شهریه کلاس ها 3.500.000 تومان 
زمان ثبت نام  روزهای زوج و فرد از ساعت 10 صبح تا 19
شهریه آموزش صفر تا صد مژه 6.500.000  تومان  (10 جلسه به همراه مدرک)

سایر لوازم مورد نیاز برای آموزش کاشت مژه

یکی دیگر از لوازم مورد نیاز برای آموزش کاشت مژه جاچسبی می‌باشد. همانطور که میدانیم چسب را درون جاچسبی قرار می‌دهیم. جاچسبی باید به گونه ای باشد که واکنش کمتری با هوا داشته باشد. زیرا اگر بیشتر در معرض هوا قرار بگیرد باعث خشک شدن چسب می‌شود. پد زیر چشم یکی دیگر از وسیله های مورد نیاز برای کاشت مژه می‌باشد. این وسیله باعث محافظت از پلک پایین چشم می‌شود تا آسیبی به چشم وارد نشود. همچنین این وسیله از پوست پایین چشم محافظت می‌کند. برای خشک کردن چسب مژه ها و از بین بردن گاز چسب مژه از وسیله ای به نام فن خشک کن مژه استفاده می‌کنند. یکی دیگر از لوازمی که جهت از بین بردن گاز چسب مژه از آن استفاده می‌شود نبولایزر می‌باشد. این وسیله با از بین بردن چسب کاشت مژه از قرمز و ملتهب شدن چشم جلوگیری می‌کند.  برای تمیز کردن چشم ها قبل از انجام اکستنشن از فوم پا کننده عمیق چشم استفاده می‌کنند.

آموزش انواع مدل کاشت مژه

کاشت مژه والیوم

مژه والیوم یکی از پرطرف‌دارترین خدمات اکستنشن مژه می‌باشد که در مرکز کاشت مژه به مشتریان ارائه می‌شود. اگر شما طرف‌دار مژه ‌هایی پرپشت و سه‌بعدی هستید، این نوع اکستنشن برای شما گزینه مناسبی می‌باشد. با توجه به خواست و سلیقه شما، در این روش معمولاً بین 2 تا 7 تار متفاوت روی هر مژه شما سوار می‌شوند. معمولاً الیاف هایی که در این روش مورد استفاده قرار می‌گیرند، بسیار نازک و ظریف هستند و کاملاً ظاهری طبیعی خواهند داشت.

اکستنشن مژه ژورنالی

مژه والیوم یکی از پرطرف‌دارترین خدمات اکستنشن مژه می‌باشد که در مرکز کاشت مژه به مشتریان ارائه می‌شود. اگر شما طرف‌دار مژه ‌هایی پرپشت و سه‌بعدی هستید، این نوع اکستنشن برای شما گزینه مناسبی می‌باشد. با توجه به خواست و سلیقه شما، در این روش معمولاً بین 2 تا 7 تار متفاوت روی هر مژه شما سوار می‌شوند. معمولاً الیاف هایی که در این روش مورد استفاده قرار می‌گیرند، بسیار نازک و ظریف هستند و کاملاً ظاهری طبیعی خواهند داشت.

کاشت مژه‌ی هیبریدی

کاشت مژه هیبریدی از دیگر خدماتی است که در مرکز کاشت مژه به مشتریان ارائه می‌شود. در این روش معمولاً روی هر مژه‌ی طبیعی شما دو یا 2 یا 4 طبیعی قرار می‌گیرد.

کاشت مژه هیدن

اگر به ‌دنبال مژه های خاص و طبیعی هستید، کاشت مژه هیدن بهترین خدمتی است که شما می‌توانید از آن در مرکز کاشت مژه بهره ببرید. در این روش الیاف مژه با چسب های مخصوصی روی تار های مژه شما چسبیده می‌شوند و می‌توانند برای مدت حدود 2 هفته مژه‌ های بسیار زیبا و پرپشتی را به شما هدیه دهد.

کاشت مژه کلاسیک

مژه کلاسیک یکی دیگر از انواع پرطرف‌دار مژه ها می‌باشد ‌که می‌تواند به شما کمک کند چشمان زیباتری داشته باشید. در این روش یک تار از الیاف ‌های مورد نیاز بر روی هر مژه شما قرار می‌گیرد و به شما کمک می‌کند تا مژه ‌های بلندتری داشته باشید.

مراحل آموزش کاشت مژه حرفه ای

کاشت مژه نیز درست مانند هر اقدام دیگری مراحل مخصوص به خودش را دارد. در دوره آموزش کاشت مژه این مراحل به ‌صورت دقیق و جزئی به شما آموزش داده می‌شوند. بیایید با یکدیگر این مراحل را بررسی کنیم.

در مرحله اول آموزش کاشت مژه، شما باید با انواع متفاوت ابزار ها و مواد اولیه کاشت آشنا شوید. ابزار های کاشت شامل موچین، پد، انواع متفاوت چسب ها و … می‌باشند که شما می‌توانید به ‌راحتی آن‌ ها را تهیه نمایید. علاوه‌ بر این موضوع، انواع گوناگونی از اکستنشن های ابریشمی و مصنوعی در بازار وجود دارند که شما می‌توانید از آن ‌ها برای مشتریان خود بهره ببرید.

در مرحله دوم استفاده‌ی هوشمندانه از انواع متفاوت الیاف ها بر اساس اندازه و حالت مژه ‌های طبیعی مشتری می‌باشد. شما باید به‌ نحوی از الیاف‌ های مصنوعی استفاده کنید که حالت طبیعی مژه های مشتری به ‌هم نریزد و یک تناسب کلی به وجود بیاید.

در مرحله سوم، نحوه قرار دادن مژه ‌ها یا روند اکستنشن به شما آموزش داده می‌شود که روند بسیار حساس و تخصصی می‌باشد.

 در مرحله آخر آموزش کاشت مژه نیز شما نحوه ریمو کردن و جدا کردن مواد مصنوعی از روی مژه ‌های طبیعی را یاد میگیرید.

در آموزش کاشت مژه تمام این مراحل با دقت بررسی خواهند شد. قبل از انجام هر کاری می‌بایست چشم‌ها را با فوم پاک کننده عمیق تمیز کنیم. فوم پاک کننده را باید توسط براش بر روی مژه‌ها بمالیم تا کاملا تمیز شوند. سپس توسط دستمالی فوم را از روی چشم‌ها پاک کنیم. در مرحله ی بعدی چربی مژه‌ها را توسط پرایمر از بین میبریم. برای خشک کردن پرایمر از چشم ها از فن خشک کن مژه استفاده می‌کنیم. توسط براش کوچکی مژه‌ها را به سمت بالا حالت می‌دهیم. سپس پد زیر چشم را توسط چسب نواری در قسمت مژه‌های پایین چشم می‌چسبانیم.

توجه کنید که پوست پایین چشم را باید به طور کامل پوشاند که به پوست اطراف چشم آسیبی وارد نشود. سپس به قسمت پوست مژه بالا دو تکه چسب نواری می‌چسبانیم تا با کشیده‌تر شدن پوست اطراف چشم به راحتی کاشت را انجام دهیم. مژه‌های چشم را توسط پنس سر صاف جدا می‌کنیم. تار اکستنشن را توسط پنس سر کج برداشته و قسمت انتهایی آن را در چسب فرو می‌بریم. سپس تار اکستنشن را در بین مژه‌ها می‌چسبانیم. به همین روش بین تمام مژه های چشم را تار اکستنشن می‌چسبانیم.

 در مرحله آخر مژه های کاشت شده را توسط فن خشک کن خشک می‌کنیم و گاز مژه ها را از بین می‌بریم. سپی توسط برس مژه ها را به سمت بالا حالت می‌دهیم. اگر احساس کردید که قسمتی از مژه ها خالی است می‌توانید چند تار اکستنشن را بین مژه های چشم بچسبانید. در پایان کاشت مژه برای از بین بردن بخار چسب می‌توانید از نبولایزر استفاده کنید. لازم به ذکر است که با شرکت در دوره آموزش کاشت مژه میتوانید این هنر را به طور کامل آموزش ببینید. آموزش اکستنشن مژه را به افراد حرفه ای بسپارید. برای آموزش کاشت مژه پیشرفته و حرفه ای میتوانید به آکادمی تخصصی تهران VIP مراجعه کنید.

مراحل کاشت مژه

مزایای استفاده از خدمات دوره آموزش کاشت مژه

شاید با خود بگویید که چه تضمینی وجود دارد که بعد از گذراندن دوره آموزش کاشت مژه، من بتوانم وارد بازار کار شوم و برای خود درآمد داشته باشم؟

هیچ‌ گاه نمی‌توان به ‌هنگام یادگیری و استفاده از خدمات آموزشی، آینده روشن استفاده از این خدمات را تضمین کرد. اما خب می‌توان با استناد روی تجربیات و شرایط بازار، تشخیص داد که تا چه حد شانس موفقیت برای شما وجود دارد. با راه رفتن در خیابان و نگاه کردن به ‌صورت خانم‌ ها، خود شما متوجه می‌شوید که چند درصد از جامعه از خدمات اکستنشن مژه بهره می‌برند. همین موضوع می‌تواند مهر تاییدی بر موفقیت شما در بازار کار اکستنشن مژه بزند.

با توجه به این ‌که در حال حاضر افراد زیادی به‌ دنبال استفاده از خدمات اکستنشن مژه هستند، شما می‌توانید با ارائه خدمات باکیفیت و تخصصی در این زمینه برای خود درآمد خوبی داشته باشید. به‌ طور کلی سود دهی لاین ‌هایی مانند کاشت مژه، در سالن ‌های زیبایی نسبتاً خوب می‌باشد.

هنگام انتخاب مرکز کاشت مژه، به چه فاکتورهایی توجه داشته باشیم؟

مهم‌ترین نکته‌ای که شما قبل‌ از استفاده از خدمات کاشت مژه باید به آن دقت داشته باشید، انتخاب بهترین و معتبرترین مرکز کاشت مژه می‌باشد. شاید شما نیاز داشته باشید با استفاده از خدمات بهترین مرکز کاشت مژه هزینه‌ های بیشتری را بپردازید، اما مطمئناً خدمات باکیفیت‌تر و بهتری در این شرایط در انتظار شما خواهد بود. شما می‌توانید با مراجعه به مرکز کاشت مژه آموزشگاه آرایشگری تهران VIP واقع در الهیه تهران، از بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات در این زمینه بهره ببرید. اجازه دهید با هم در ادامه بررسی کنیم که کدام فاکتور ها می‌توانند نقطه تمایز خدمات دهنده با کیفیت عالی و خدمات دهنده با کیفیت متوسط باشند.

حتما به این موضوع توجه کنید که تمامی آموزشگاه‌ های کاشت مژه، خدمات با کیفیت و صفر تا صدی را به شما ارائه نمی‌دهند. این شما هستید که باید سعی کنید با به خرج دادن هوشمندی به سراغ بهترین آموزشگاه آرایشگری بروید تا بتوانید از کامل‌ترین و با کیفیت ترین خدمات آموزش کاشت مژه بهره ببرید. بیایید با یک دیگر در ادامه ویژگی ‌های بهترین دوره آموزشی را در این زمینه برای شما نام ببریم.

ارائه کامل‌ترین خدمات با کمترین هزینه

یکی از ویژگی‌ های بهترین دوره آموزش کاشت مژه، ارائه خدمات کامل و صفر تا صدی با هزینه ‌های مقرون ‌به‌ صرفه و اقتصادی می‌باشد. البته قاعدتاً دوره‌ای که کامل جامع باشد، هزینه ‌های بیشتری را نیز از شما طلب خواهد کرد. اما در برخی موارد شما می‌توانید با شرکت در جشنواره ها یا استفاده از تخفیفات آموزشی، با هزینه ‌های مقرون ‌به ‌صرفه‌تر از خدمات ارائه ‌شده بهره ببرید.

پشتیبانی مناسب

از دیگر ویژگی ‌های بهترین دوره آموزش کاشت مژه ما می‌توانیم به پشتیبانی مناسب و همیشگی اشاره کنیم. خدمات دهندگان تخصصی باید تلاش کنند تا پشتیبان هنرجویان خودشان باشند و به آن‌ ها کمک کنند راحت‌تر وارد بازار کار شوند. این پشتیبانی شامل برطرف کردن مشکلات، پاسخ به سوالات حتی در خارج از کلاس، معرفی به بازار کار و … می‌شود.

ارائه مدارک معتبر

شما با اخذ مدرک معتبر می‌توانید با خیال راحت‌تر وارد بازار کار شوید. اگر این مدارک بین‌المللی باشند، قاعدتاً شما می‌توانید در سراسر جهان بدون هیچ‌ گونه مشکل خدمات کاشت مژه را به مشتریانتان ارائه دهید. پس سعی کنید به سراغ دوره‌ای بروید که مدرک معتبری به شما ارائه می‌دهد.

ارائه آموزش ‌های کامل و همه‌ جانبه

در دوره‌ی آموزشی‌ کاشت مژه شما باید انواع گوناگون و متفاوتی از خدمات کاشت را یاد بگیرید. برای مثال آموزش مژه ژورنالی، هیبریدی، والیوم، کلاسیک، و … جزو انواع گوناگون روش‌ های کاشت می‌باشند که می‌توانند نیاز مشتریان را به‌ طور کامل برطرف سازند. در یک دوره آموزشی معتبر و تخصصی، شما میتوانید  روش ‌های کاشت را به‌ صورت تک‌به‌تک یاد بگیرید تا بتوانید با پیاده کردن آن‌ ها نیاز مشتریان خود را به‌ طور کامل برطرف سازید. علاوه ‌بر این موضوع نحوه ریمو کردن و جدا کردن مژه ‌های کاشته شده نیز باید در این دوره‌ های آموزشی به شما آموزش داده شود.

استفاده از مواد اولیه عالی در مرکز کاشت مژه

یکی از مهم‌ترین فاکتور هایی که هنگام انتخاب مرکز کاشت مژه باید به آن توجه داشته باشید، استفاده از مواد اولیه با کیفیت عالی می‌باشد. برای کاشت مژه معمولاً از چسب ها و الیاف‌ های گوناگونی بهره گرفته می‌شود. هر چه این محصولات باکیفیت‌تر و بهتر باشند، قاعدتاً کاشت مژه شما نیز زیباتر و بادوام‌تر خواهد بود. همان ‌طور که همه شما می‌دانید، چشم عضو بسیار حساسی است. به‌ همین دلیل عدم استفاده از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه ممکن است که مشکلات زیادی را برای این عضو حساس به وجود بیاورد. پس به نفع شماست که به سراغ بهترین و متخصص‌ترین خدمات ‌دهنده در این زمینه بروید.

کاشت کاشت مژه توسط افراد متخصص

از دیگر مواردی که شما هنگام انتخاب مرکز کاشت مژه باید به آن دقت داشته باشید، انجام روند کاشت توسط افراد متخصص است. قاعدتاً کاشت اصولی و درست دقیقاً به اندازه استفاده از مواد اولیه مناسب، حیاتی و مهم خواهد بود. حتماً به سراغ خدمات ‌دهندگانی بروید که در لاین خدمات اکستنشن مژه، از متخصص ترین افراد کمک می‌گیرند.

ارائه بهداشتی‌ترین خدمات در مرکز کاشت مژه

ارائه خدمات بهداشتی خیال شما را از بابت عدم وجود مشکلات مربوط به سلامتی و آلودگی راحت خواهد کرد. متخصص ترین مراکز کاشت مژه تلاش می‌کند تا همواره شرایط کاشت مژه را در بهترین و بهداشتی‌ترین حالت ممکن پیش ببرند تا مشکل برای مشتریانش پیش نیاید.

آموزش اکستنشن مژه پیشرفته

قاعدتاً برای شروع یادگیری کاشت مژه شما باید از خدمات آموزش اکستنشن مژه مبتدی استفاده کنید. در قدم بعد می‌توانید با گذراندن دوره‌ های پیشرفته، به‌ راحتی در سریع‌ترین زمان ممکن، به عنوان متخصص وارد بازار کار شوید. اگر قصد دارید که بیشتر در رابطه با آموزش اکستنشن مژه پیشرفته و درآمد این کار بدانید، به شما پیشنهاد می‌کنیم ما را تا انتهای محتوا همراهی کنید.

برای ‌اینکه شما بتوانید به عنوان یک خدمات دهنده متخصص شناخته شوید، باید دوره آموزش اکستنشن مژه پیشرفته را پشت سر بگذارید. در این دوره به‌ طور کامل شما در رابطه با انواع روش‌ های کاشت مژه، سیکل رشد مژه، انواع کاشت مناسب با توجه به‌ ظاهر افراد و… نکاتی را یاد می‌گیرید. در حال حاضر انواع گوناگون و متفاوتی از روش ‌های کاشت مژه وجود دارند که شما تمامی آن ‌ها را در دوره آموزش اکستنشن مژه پیشرفته آموزش می‌بینید تا بتوانید به‌ خوبی به مشتریانتان خدمات رسانی داشته باشید. علاوه ‌بر این موارد، در دوره‌ های آموزشی تخصصی به شما به‌ طور کامل آموزش داده می‌شود که برای هر نوع کاشت، باید از چه مواد اولیه‌ای استفاده کنید تا بتوانید کیفیت کار خودتان را بالاتر ببرید. با گذشت زمان، تجربه شما نیز بالاتر می‌رود و می‌توانید راحت‌تر از خدمات آموزشی که به شما ارائه داده‌ شده بهره ببرید و برای خود درآمدزایی داشته باشد

در آموزش کاشت مژه به صورت پیشرفته فرد مدل های ژورنالی را آموزش می‌بیند. همچنین در این دوره نحوه پیشگیری از بیماری ها و آسیب های چشمی و عواملی که باعث بیماری چشمی می‌شوند آموزش داده می‌شود.

آموزش کاشت با مدرک معتبر میتواند به شما در کار حرفه ای کمک کند. لازم به ذکر است که شما پس از گذراندن دوره های آموزشی کاشت مژه میتوانید انواع اکستنشن مژه را با تسلط کامل انجام دهید و به راحتی کسب درآمد کنید. لازم به ذکر است که امروزه بازار کار کاشت مژه بسیار پررونق شده است. کاشت مژه یکی از مشاغلی است که به سرمایه و ابزار زیاد نیاز ندارد. نکات لازم در نگهداری از اکستنشن مژه را باید در اختیار مشتری قرار دهید.

آموزش اکستنشن مژه پیشرفته

بررسی پرطرفدارترین روش‌ های کاشت مژه

بعد از صحبت در رابطه با خدمات آموزش اکستنشن مژه پیشرفته، بد نیست برای شما در رابطه با پرطرف‌دارترین روش‌ های اکستنشن نیز صحبت کنیم. این مشتریان هستند که انتخاب می‌کنند از چه نوع خدمات کاشت مژه بهره ببرند. اما شما نیز به ‌عنوان یک متخصص می‌توانید در زمینه معرفی انواع متفاوت روش ‌های کاشت به مشتریانتان مشاوره بدهید تا بتوانید به آن ‌ها کمک کنید تا بهترین و زیباترین گزینه‌ های کاشت را برای خودشان انتخاب کنند. اجازه دهید در ادامه برخی از روش‌ های پرطرف‌دار کاشت را برای شما نام ببریم. استفاده از خدمات آموزش هر کدام از این روش‌ ها، به شما کمک خواهد کرد تا به یک متخصص در زمینه کاشت مژه تبدیل شوید.

آموزش اکستنشن مژه سه ‌بعدی

اکستنشن مژه سه بعدی3D در حال‌ حاضر طرف‌داران زیادی دارد. پس شما باید حتماً آن را در دوره آموزش اکستنشن مژه پیشرفته آموزش ببینید. این نوع مژه برای افرادی که مژه ‌های کم‌پشتی دارند، گزینه بسیار مناسبی می‌باشد زیرا این نوع مژه ها حالتی کاملاً طبیعی دارند و به‌ طور کلی  به چهره حالت غیرطبیعی نمی‌دهند. پس اگر مشتریان شما روی طبیعی بودن حالت مژه‌ هایشان حساس هستند، اکستنشن مژه سه‌ بعدی، گزینه مناسبی برای آن‌ ها می‌باشد.

آموزش اکستنشن مژه ژورنالی

آموزش اکستنشن مژه ژورنال یکی دیگر از مهم‌ترین مباحث در دوره آموزش اکستنشن مژه پیشرفته می‌باشد. در واقع می‌توان گفت اکثر مژه های ژورنالی دسته ‌بندی خاصی ندارند. هر نوع مژه‌ای که مشتری شما به آن علاقه‌مند باشد و ظاهری خاص به چهره او ببخشد، جز آموزش‌ های ژورنالی قرار می‌گیرد. برای مثال اکستنشن مژه اکلیلی و نگین دار جزو آن دسته از روش های کاشتی می‌باشند که می‌توانند در دسته آموزش ‌های ژورنالی قرار بگیرند.

آموزش اکستنشن مژه جنیفری

یکی از پرطرف‌دارترین خدماتی که در هنگام استفاده از خدمات آموزش اکستنشن مژه پیشرفته ممکن است به شما ارائه شود، آموزش اکستنشن مژه جنیفری می‌باشد. اکستنشن ‌های هالیوودی در حال‌ حاضر به‌ عنوان یکی از پرطرف‌دارترین انواع اکستنشن مژه شناخته می‌شوند. معمولاً سلبریتی هایی که ظاهر جذاب‌تری دارند و بیشتر به آرایش و زیبایی خودشان اهمیت می‌دهند، در این زمینه الگو های پرطرفدارتر هستند. جنیفر لوپز یکی از خواننده‌ ها و بازیگر های هالیوودی است که همواره مدل اکستنشن های مژه او طرف‌داران زیادی دارد.

آموزش کاشت مژه ریسه ای

یکی از فیلد های پرطرفداری که شما باید آن یاد بگیرید، آموزش کاشت مژه ریسه ای می‌باشد. این روش کاشت یکی از پرطرف‌دارترین روش ‌های کاشت مژه می‌باشد که همون‌ طور که از نام آن پیداست، مژه ها در آن به‌ صورت ریسه‌ای به فروش می‌رسند. این مژه ها در اندازه ‌های گوناگونی به بازار عرضه می‌شوند و شما می‌توانید با خرید آن‌ ها نیاز خودتان را به‌ طور کامل برطرف سازید. شما باید با توجه به حالت مژه مشتری، از اندازه ‌های مناسب این مژه‌ های مصنوعی بهره ببرید تا بتوانید دقیقاً مطابق سلیقه مشتری خود به کاشت مژه ریسه‌ ای بپردازید.

درآمد کاشت مژه بعد از اتمام دوره آموزشی چقدر است؟

شاید برای شما نیز این سوال پیش‌ آمده باشد که بعد از گذراندن دوره آموزش اکستنشن مژه پیشرفته، شما چقدر درآمد خواهید داشت. خب این موضوع کاملاً به تخصص و تجربه شما بستگی دارد. به ‌طور کلی در حال حاضر، بازار کار کاشت مژه بازار بسیار پرسود و پردرآمد است و شما می‌توانید با کسب تخصص در سریع‌ترین زمان ممکن، در این زمینه به درآمد دلخواه خودتان برسید. این موضوع زمانی محقق می‌شود که شما از باکیفیت‌ترین خدمات آموزشی بهره گرفته باشید و همچنین مواد اولیه با کیفیتی را نیز تهیه کنید. اگر به این دو مورد مهم دقت داشته باشید و از خدمات بازاریابی خوبی نیز بهره گرفته باشید، مطمئننا می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن به درآمد دلخواه خودتان برسید.

کاشت مژه برای افراد شیمی درمانی

افرادی که شیمی درمانی شده‌اند مژه های خود را از دست می‌دهند. بنابراین اکستنشن مژه بهترین راه برای زیبا تر شدن چشم های افراد شیمی درمانی شده می‌باشد. همچنین اکستنشن مژه باعث می‌شود تا فرد شیمی درمانی شده اعتماد به نفس از دست رفته خود را به دست بیاورد. البته ناگفته نماند که بعضی از دکتر ها کاشت مژه برای افراد شیمی درمانی شده را مناسب نمی‌دانند. پس کاشت مژه فقط برای افرادی که دچار ریزش مو هستند مناسب است.چشم یکی از حساس ترین قسمت های بدن می‌باشد. پس بنابراین برای آموزش کاشت مژه در تهران میتوانید به مراکز معتبر آموزشی در تهران مراجعه کنید.

سخن آخر

در حال ‌حاضر افراد زیادی در سراسر کشور به استفاده از خدمات کاشت مژه علاقه‌مند هستند. به ‌همین دلیل است که شاید شما نیز علاقه‌مند شده باشید از خدمات آموزش اکستنشن مژه پیشرفته بهره بگیرید.می‌توانید از طریق آکادمی آرایشگری تهران vip به ‌راحتی و بدون هیچ ‌گونه مشکلی از خدمات آموزش اکستنشن مژه پیشرفته بهره ببرید و در این زمینه به متخصص تبدیل شوید.

شما اگر از بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات آموزش کاشت مژه بهره ببرید و سعی کنید که همواره در کار خود پیشرفت کنید و تخصصی ترین خدمات را به مشتریانتان ارائه دهید، مطمئناً در این زمینه موفق خواهید بود.

اکستنشن مژه خدمت بسیار پرطرفداری است که درصد بسیار بالایی از بانوان در حال حاضر به آن علاقه‌مند شده‌اند. اگر شما سعی کنید که مشتریانتان را راضی نگه دارید، مطمئناً می‌توانید درآمد خوبی از اکستنشن مژه داشته باشید. علاوه ‌بر این موضوع، اگر کار شما بسیار باکیفیت و تخصصی باشد، قاعدتاً می‌توانید راحت‌تر با سالن ‌های معتبر همکاری کنید. این موضوع در ادامه بیشتر شدن درآمد شما را با خود به ‌همراه خواهد داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق وبسایت برای آکادمی آرایشگری تهران VIP محفوظ می باشد.
Call Now Button